eReport.sk
Adela Vinczeová a Viktor Vincze, foto: profimedia

Adela Vinczeová opäť v bielom: Manželovi venovala krásne vyznanie!

Je stále šťastná, spokojná a veľmi zamilovaná. Adela Vinczeová (40) venovala manželovi Viktorovi (30) krásne vyznanie. Na nových fotografiách zažiarila v bielom!

Adela Vinczeová patrí medzi tie známe ženy, ktoré sa dobre vydali. Pred časom venovala manželovi Viktorovi krásny status. Spomenula však aj svojich bývalých partnerov. „Od 9.6.2017 som Vinczeová. Často sa stretávam s tým, aké je to vraj super, že som si vzala manželovo meno. Ja hovorím, že je v poriadku, aj keď má niekto osem mien. Je v poriadku, keď sa aj ľudia nevezmú, keď majú 5 detí a aj keď žiadne nechcú. Životy iných často kadejako posudzujeme, lebo sa potom cítime lepšie. Sama to poznám a mrzí ma, keď k tomu skĺznem,“ priznala Adela.

Vo svojom statuse na sociálnej sieti pokračovala aj ďalej. „Ale odkedy som s týmto pánom, tak nemávam potrebu sa na úkor niekoho cítiť lepšie. Dosť je mi dobre. Ďakujem aj všetkým mojim úžasným bývalým partnerom za to, že som mohla pri nich rásť a učiť sa. Aby som si potom pritiahla do života Viktora. Dobre som si to zariadila. Ako hovorí môj obľúbený piešťanský filozof Rytmus Šťastný život je voľba. Čo nás čaká nevie nikto, ale určite to bude v tom najvyššom poriadku a v láske,“ napísala Adela Vinczeová. Známa moderátorka je vo vzťahu evidentne šťastná a v živote sa jej darí po všetkých stránkach.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Adela Vinczeová opäť v bielom: Manželovi venovala krásne vyznanie!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti