eReport.sk

Adela Vinczeová: Neuveríte, čo na ňu vytiahol manžel!

Manželia Vinczenovci si užívajú domácu karanténu v Demänovskej doline, kde si kúpili pred dvomi rokmi nízkoenergetickú drevenú chatu s vlastnou saunou. Vo dvojici objavujú krásy Liptova a nad albumami fotiek sa zabávajú na svojej minulosti.

Keďže sú obaja pracovne vyťažení, vážia si oddych a spoločné chvíle. „Je to pre mňa jeden z najkvalitnejších životných časov. Radi spolu trávime čas, čiže sa máme dobre,“ prezradil Viktor. Keďže obaja majú radi kontakt s prírodou, postupne objavujú aj krásy Liptova. „Dnes sme prvýkrát prešli Prosiecku a Kvačiansku dolinu na Liptove. Sedemnásť kilometrov, 22 tisíc krokov, 4 a pol hodiny. Nádherné národné prírodné rezervácie, v najvyššom, piatom stupni ochrany – čiže, bezzásahové územie, na ktoré si nedovolia ani motorové píly,“ spomenul Viktor a ako ekoaktivista si všímal nielen krásy prírody, ale aj to, čo ju znehodnocuje: „Napriek tomu boli všade popri chodníkoch omočené vreckovky. Pri dvadsiatom kuse na asi 70 metrovom úseku som ich prestal počítať. Prepáčte, to je taký problém si ich vziať so sebou do nejakého sáčku? Alebo ako hovorí Adelka – otrepať sa len tak vo vetre a vytiahnúť nohavice? Alebo teda – v čom je problém?,“ pýta sa a vyzýva na diskusiu.

Liptov sa stal pre dvojicu druhým domovom. Viktor vtipne napísal k fotke Adely, že je nová elite model look Liptova. A pripomenul časy, keď sa známa moderátorka zúčastnila prestížnej modelingovej súťaže fotkou z katalógu finalistiek. Viktor je na svoju manželku evidentne hrdý.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Adela Vinczeová: Neuveríte, čo na ňu vytiahol manžel!

Najnovšie