eReport.sk
Adela Vinczeová, foto: tasr

Adela Vinczeová ako ju nepoznáte. Ukázala svoj mladý a pevný zadok!

Nie je žiadna novinka, že obľúbená moderátorka skúšala kedysi kariéru modelky. Dokonca súťažila s Andreou Verešovou. Boli spolu aj na izbe.

Adela si zaspomínala. Vďaka súťaži Elite Model Look sa stretla aj so svetovou topmodelkou Lindou Evangelistou. Fotka, ktorú zverejnila naozaj stojí za to! „Toto je môj mladistvý zadok v kontakte s vtedajšou topmodelkou Lindou Evangelistou počas Elite model look. Celá moja účasť v tejto súťaži bola pre mňa bizárom, ale aj dobrým štartom pre to, aby som sa o seba začala viac starať. Keď mi niekto povie, že vyzerám v niečom sexy, neznamená to pre mňa automaticky, že dotyčný nevníma nejaké moje vnútorné kvality. Poteší ma to,” zaspomínala. Kedysi si vypočula o svojom vzhľade všeličo.

Pomohli jej rodičia

Že je plochá, nosatá či príliš chudá: „Keď tak nad tým premýšľam, tak ani vtedy som si nemyslela, že dotyčná osoba nevníma aj moje vnútorné kvality. A ak ma aj nerešpektovala kompletne, nebrala som to osobne. Asi vďačím mojim rodičom za to, že nedovolili okoliu určovať, čo si o sebe myslím ja. Spolužiakom som to vždy vedela vrátiť a ešte k tomu sme ostali aj kamoši.” Keď v sebe všetko spracovala a nepripúšťala si reči k telu, spracovala to, tak to z jej života zmizlo. Prestali poznámky. Preto sa chce Adela venovať téme “bodyshamingu”, nevhodným či kritickým poznámkam k telesným proporciám. Chudnutie sa stalo najomielaňejšou témou súčasnej doby. Prečo? „Tému som nastrelila aj preto, že chudneme do plaviek, ako keby plavky boli autobus s obmedzenou kapacitou ľudí. Kto neschudne, je z kola von!

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport