eReport.sk
Adela a Viktor Vinczeovci, foto: facebook

Adela Banášova prehovorila o nákupe nehnuteľností. Takto si to predstavujem!

Netají na čo míňa najviac peňazí. Presne vie čo by spravila s výhrou sto miliónov eur.

Nevyhľadáva sprofanované značky. Ale ako žena tvrdí, že niekedy by si mohla dať viac záležať, no na konci dňa nad tým aj tak mávne rukou. „Môžem si naobjednávať domov handry, ale načo?,” zamyslela sa sa v nedávnom rozhovore. S manželom sa snaží žiť ekologicky, preto sa konzumu dlhodobo vyhýba. Hovorí, že sa jej páči keď sú ženy pekne oblečené, ale zažíva to v pracovnej dobe: „Tam ma pekne oblečú nafintia a potom to už moc neriešim,” zamyslela sa.

Kľúč ku šťastiu je podľa moderátorky nebojovať s egom: „Pre mňa je základ nebojovať s tým čo sa deje a čo sa udeje. Možno som o danej veci mala inú predstavu, ale prijať to a nechcieť to v danej sekunde pochopiť, možno to neskôr pochopím a niekedy ani nie. To je dôvera v život, nemám pocit, že mi niečo chýba lebo to ego si vie povymýšľať rôzne scenáre ako by mali veci byť a bolo by to určite lepšie. Nechcieť byť inde,” prezradila postoj v talkshow Topcast s Majkom Spiritom.

Vie čo s peniazmi

Vyspovedal ju, čo je pre ňu doteraz v živote najlepšia finančná investícia: „Nehnuteľnosti a zdravie. Platiť si ľudí , ktorí so mnou cvičia lebo nie som schopná sama. A do kvalitných výživových doplnkov, do toho som schopná investovať veľa peňazí.” Zároveň bol zvedavý čo by spravila s výhrou sto miliónov eur: „Asi by som to riešila s nejakou organizáciou, lebo naozaj čo s tým? A asi by som si niečo nechala a zainvestovala, tak aby som mala životný backup. Nakúpila by som viac bytov pretože si myslím, že je v našej spoločnosti chudoba. Pre ľudí, ktorí chcú pracovať aj si nájdu prácu, ale keď tu je v Bratislave prenájom za 400 eur tak nemáš si z čoho zaplatiť bývanie. Cez Nota bene som spoznala veľa ľudí. Keď máš svoje bývanie, to ti dáva iný štart do života. Takže by som nakúpila malé byty aby tam bývali za náklady.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport