eReport.sk
Romana Tabák, foto: tasr

Ach, zase tá Romana! Tabák opäť perlila na sociálnej sieti

Poslankyňa za OĽANO Romana Tabák sa už neraz zviditeľnila na politickej scéne. Zoznam jej prešľapov je už celkom dlhý. Aj tento raz si ju podali fanúšikovia. Dôvodom bol nevinný status na sociálnej sieti, ktorý si zrejme po sebe neprečítala.

Vznik našej Slovenskej republiky nezačal koronou a ani ňou neskončí! Zvládneme to všetci spolu,“ uviedla poslankyňa. Pohotoví diskutujúci ju však hneď upozornili. „Je logické, že koronou neskončí vznik našej Slovenskej republiky. Prosím vás, čítajte si to po sebe a zamyslite sa, či to má hlavu a pätu. Prípadne nech to po vás skontroluje nejaký dospelák,“ znela jedna rada. Ostatné neboli také diplomatické. „Prosím, vedel by mi niekto preložiť, čo pani Tabák týmto myslela?“ pýtal sa fanúšik.

– Foto: fb/RomanaTabak

Našli sa aj takí, ktorí sa rozhodli Tabák utešiť. „Veta síce príliš zmysel nedáva, ale vďaka za pozitívnu energiu,“ tešil sa diskutujúci. Ďalší prirovnávali Tabákovej vyjadrovanie k expredsedovi národnej rady Andrejovi Dankovi. Niektorí ho dokonca vyzývali, aby im status pomohol preložiť.

– Foto: fb/RomanaTabak

Ďalší status Romany Tabák, ktorý ľudí popudil sa týkal jej ochoty rokovať s koaličnými i opozičnými partnermi. „Som ochotná si sadnúť za jeden stôl s pánmi: Fico, Pellegrini, Matovič a Kollár. Aby sme sa dohodli, ako ťahať za jeden povraz proti pandémii a ukázali ľuďom súdržnosť. Ideme do finále!“ upozornila mladá politička. „Do akého finále?“ čudovali sa fanúšikovia. Niektorí jej pripomenuli, že títo páni si s ňou asi nebudú mať záujem sadnúť za jeden stôl, ďalší ju prirovnali ku komiskovej superhrdinke Wonder Woman.

Čítajte viac:

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ach, zase tá Romana! Tabák opäť perlila na sociálnej sieti

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti