eReport.sk
horoskop

Od 30.10.2020 do 06.11.2020

LUNÁRNY HOROSKOP od astrológa Štefana

Už minútu po polnoci v piatok, dňa 30.10.2020 sa bude Luna nachádzať presne v astrologickom znamení Baran. Postavenie Luny a tiež jej tranzit druhým a tretím dekanátom znamenia Baran (potrvá len 24 hodín…) pre všetky vekové kategórie a tiež pohlavia ľudských bytostí, ktoré sú narodené v astrologickom znamení Baran, isto prinesie rôznorodé menšie prípadne aj väčšie (čo do intenzity zúčastnených citlivo vnímané…) konfliktné situácie, ktoré môžu, ale i nemusia (všetko už záleží od dobrej vôle a zdravého rozumu prítomných…!) začať (pri najlepšom scenári) len verbálny spôsobom. Neskôr v tom prípade, že tam bude mať hlavnú úlohu (predovšetkým) destilovaný alkohol, môže prerásť konflikt do averzie, ktorá sa množstvom skonzumovaného alkoholu, bude vždy iba stupňovať až do krajností a nasmeruje účastníkov konfliktu do nenávisti, ktorá s vysokou mierou pravdepodobnosti skončí bitkou…!

Ak sa už takéto niečo stane, tak ja len dúfam, že sa to nestane (v nejakej rodine) v prítomnosti detí, lebo deti sú vždy nevinné. Tranzit Luny cez astrologické znamenie Baran skutočne nikdy nie je prechádzkou ružami naplnenou prekrásne kvitnúcou záhradou, avšak nie každý takýto tranzit Luny automaticky spôsobí (navodí dokonalú atmosféru) predovšetkým u ľudí narodených v astrologickom znamení Baran i náladu k strašným hádkam, ktoré takmer vždy skončia (veľkou) bitkou, ktorú ukončí vždy perfektne vycvičený i na absolútne každú situáciu dokonale pripravený a špičkovo vyzbrojený tím zasahujúcich príslušníkov PMJ z PZ-SR…!

Dobrá rada znie: Absolútna abstinencia je (takmer) dokonalou zárukou, že i napriek tomu, že ste sa stal(a)obeťou krivdy a to už akéhokoľvek druhu, prosím, nezabudnite na to, že s čistou hlavou (zdravým rozumom) sa dá konštruktívne a vždy bez násilia vyriešiť (skoro) všetko…!
A čo sa už nedá vyriešiť ani odpustiť, ponechajte na spravodlivú (strašnú) pomstu Boha…!
Pamätajte, že po zlých dňoch (ak si to naozaj zaslúžite) vždy prídu aj dni dobré a šťastné.

Ďalšie znamenie


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 30.10.2020 do 06.11.2020

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti