eReport.sk

Od 16.10.2020 do 23.10.2020


LUNÁRNY HOROSKOP od astrológa Štefana

V dnešnej nie príliš ľahkej a najmä nie optimisticky naladenej dobe, ste to práve vy – ľudia, ktorí ste narodení so Slnkom v astrologickom znamení Vodnár, ktorí sa za istých okolností naozaj reálne môžu stať pre mnohých (častokrát zbytočne vydesených) ľudí vo svojom okolí vzorom odvahy, ale hlavne prostredníctvom vášho vládcu (planéty Urán), tiež už i stelesnením jasne a nahlas vyjadrenej túžby po absolútnej slobode i dokonalej nezávislosti – čiže života bez akejkoľvek formy (aj duchovného) obmedzenia.

Máte na oveľa viac, než si o vás niektorí ľudia myslia. Je to vďaka vašej skutočne obdivuhodnej, ale vašim šéfom/šéfkou i veľmi často správne nedocenenej inteligencii, nesmiernej húževnatosti a fanatickej, na nešťastie pre svet, ešte stále nepochopenej originalite, ktorou ste už vlastne od vášho narodenia naplnení/á. Napriek mnohokrát neľahkým životným situáciám, ktorým už musíte a to z rozličných príčin (asi) i denne statočne a obdivuhodne úspešne čeliť, dovolím si vám dať jednu úprimnú radu: Prosím, pokúste sa oddýchnuť si a naučte sa (viem, že je to veľmi ťažké) nebrať ten život tak strašne vážne – neprežívajte všetky situácie či problémy tak vážne, lebo sa z toho zbláznite…! Avšak práve v tomto období, by ste mali vo vlastnom, ale taktiež i v cudzom záujme zvýšiť aj opatrnosť s akou budete pristupovať k ľudom, ktorí sú súčasťou vášho pracovného kolektívu.

Ešte oveľa skôr než explodujte (čo sa vašich nervov týka), majte prosím na pamäti, že za fakt veľmi dôležité by ste mali automaticky považovať i to, ako sa budete správať k svojej rodine a jej jednotlivým členom. To platí (najmä) pre kategóriu jej najmladších a najstarších členov. Viem, že občas je to naozaj nadľudský výkon z vašej strany, ak ste už na smrť unavení/á, ale (hlavne) tieto kategórie vašich rodinných príslušníkov, si zaslúžia lásku rešpekt, úctu a tá druhá kategória, za to, že vás s veľkou láskou vychovala, aj veľkú trpezlivosť z vašej strany. Ak sa vám toto podarí, bude vám dopriate pocítiť tú skutočnú lásku i mať šťastný domov…

Ďalšie znamenia:

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 16.10.2020 do 23.10.2020

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne